Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyniki i Tabela 5 serii spotkań HALOWEJ LIGI DELFINA

Wyniki 5 serii spotkań HALOWEJ LIGI DELFINA:

2 Liga - 5 i 12 kolejka - 05.01.2019

Chemik Kędzierzyn-Koźle - KS Cisowa - przełożony
Spiders Krapkowice II - Striker Mechnice 0:1
KS Cisowa - Chemik Kędzierzyn Koźle - przełożony
Striker Mechnice - Spiders Krapkowice II 5:0
RTS Odra Koźle II - AP Otmęt Krapkowice 3:5
Victoria Żyrowa - Fortuna Głogówek 1:3
AP Otmęt Krapkowice - RTS Odra Koźle II 5:8
Fortuna Głogówek - Victoria Żyrowa 3:1

Tabela 2 Liga

1. KS Cisowa 8 19 41-30
2. Striker Mechnice 8 17 23-15
3. Spiders Krapkowice II 10 14 23-27
4. Chemik K-Koźle 6 11 15-11
5. Fortuna Głogówek 8 11 18-15
6. Victoria Żyrowa 10 10 22-24
7. AP Otmęt 10 7 39-49
8. Odra Koźle II 8 5 24-33

Klasyfikacja Strzelców 2 Liga

1. Miłosz Obłaczyński(AP Otmęt Krapkowice) - 23 gole
2. Patryk Jarek(Striker Mechnice) - 13 goli
3. Rafał Matuszek(KS Cisowa) - 12 goli
Łukasz Bracki(Spiders Krapkowice II) - 12 goli
Fabian Wronka(AP Otmęt Krapkowice) - 12 goli

1 Liga - 5 i 12 kolejka - 06.01.2019

GKS Piomar Tarnów Opolski - Rodło Opole 2:7
Orzeł Źlinice - LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd 3:3
Rodło Opole - GKS Piomar Tarnów Opolski 8:1
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd - Orzeł Źlinice 0:4
MKS Gogolin - UKP GOL Opole 7:0
Spiders Krapkowice - RTS Odra Koźle 2:3
UKP GOL Opole - MKS Gogolin 0:7
RTS Odra Koźle - Spiders Krapkowice 0:3

Aktualne Tabele i klasyfikacja strzelców

Tabela 1 Liga

1. Rodło Opole 10 27 66-8
2. MKS Gogolin 8 21 35-9
3. Spiders Krapkowice 10 21 35-21
4. Orzeł Źlinice 10 16 30-27
5. SP Ujazd 10 13 34-24
6. Odra Koźle 8 9 11-33
7. Piomar Tarnów Opolski 10 3 14-52
8. UKP GOL Opole 10 3 6-61

Klasyfikacja Strzelców 1 Liga

1. Patrick Lipok(Rodło Opole) - 25 goli
2. Szymon Copik(Orzeł Źlinice) - 16 goli
3. Adam Rydzewski(Szkółka Piłkarska Ujazd) - 12 goli
4. Bartosz Biały(Szkółka Piłkarska Ujazd) - 11 goli
Adam Pancylejko(Rodło Opole) - 11 goli

Wersja XML